Antalya şehir merkezinde yer alan hukuk büromuz, 1999 yılında Av. Seyit Konukcu tarafından kurulmuştur. Kurulduğu tarihten bu yana, ağırlıklı olarak ulusal ve uluslararası özel hukuk, aile hukuku, şirketler ve ticaret hukuku, icra hukuku, gayrimenkul hukuku, miras hukuku ile ceza hukuku dallarında, hukuk danışmanlığı ile adli ve idari işlemlerde avukatlık hizmeti verilmektedir.

Büromuzda tüm hukuki alanlarda Türk müvekkillerine hizmet verilmekte olduğu gibi Almanca bilen Avukat Seyit Konukcu tarafından bizzat ve birlikte çalıştığımız yeminli tercümanlar vasıtası ile Rusça ve İngilizce olarak yabancı uyruklu gerçek ve tüzel kişi müvekkillere de hizmet sunabilmekteyiz. Müşteri ve müvekkillerimiz, ofisimizden aldıkları hizmetlerle ilgili olan her türlü bilgiyi ve belgeyi (örneğin; dilekçe, mahkeme kararı, sözleşme, vekâletname, rapor vb.) kendi dillerinde yazılı olarak almak ve elde etme ayrıcalığına da sahiptir.

Hukuk büromuz kesintisiz ve hızlı bir hizmet sunabilmek ve bu hizmeti müvekkillerine ulaştırabilmek amacıyla yurt içinde İstanbul, Ankara, İzmir ve diğer illerde; Almanya, Avusturya, Rusya ve Azerbaycan başta olmak üzere yurt dışında hukuk bürolarıyla ve konularında uzman kişi ve kurumlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

 

Misyonumuz hukukun üstünlüğü, gizlilik, profesyonellik ve kalite prensipleri çerçevesinde müvekkillerimizi ve Türk hukukunu yurt içinde ve yurt dışında en iyi şekilde temsil etmek hukukun genel prensiplerime uygun uzlaşma yöntemleriyle hukuki ilişkiler kurulurken ve devamında çıkabilecek sorunları çözüme kavuşturmak; vizyonumuz hukukun üstünlüğü ilkeleri doğrultusunda farklılıklar yaratarak kalıcılık sağlamaktır.